ThiagQ

Farmex
Moderator
11 Kas 2019
543
FarmexBot USKO & STEAM 04.11.2020 Güncelleme Notları

❖ Multiclient kullanımında üst pencelere yapılan mouse-klavye müdahalelerinin alt pencerelere işlemesi engellendi.


❖ "X" Client DC olursa Listedeki Clientleri kapat seçeneği listedeki Clientleri DC edecek şekilde değiştirildi.

❖ Upgrade Bot eklentisi ana bot sekmesine çekildi ve ;
- Upgrade Scroll kullanımında Scroll çeşidini belirleyebileceğiniz seçenek eklendi.
- Anvil ID'si alıp Upgrade güvenliğini artırabileceğiniz seçenek eklendi.
- Devam eden Upgrade'i durdurma seçeneği eklendi.
- Upgrade Scroll'un son slotta olma zorunluluğu kaldırıldı. İstediğiniz slota koyabilirsiniz.
- NPC'den hızlı eşya alma seçeneği eklendi. Dilerseniz çantanızı doldurtabilir dilerseniz istediğiniz adet kadar aldırabilirsiniz.


DİKKAT:
❖ Oyunu Xigncode3 ile birlikte çalıştıracak tek client sistemi aktif edildi. Loader ayarlarında Multiclient'i aktif et seçeneği seçili değilse oyun XignCode3 ile birlikte açılacaktır , MultiClient kullanan kullanıcılarımız ayarlarını güncellemelidir.
- Oyun FarmexBot Xigncode3 ile birlikte çalıştırıldığında güvenlik sisteminin makro-pedal dizin yakalama sistemi devre dışı kalacaktır herhangi bir sakıncası yoktur. (Legal olarak Launcherdan oyunu açtığınız durumda geçerli değildir.)
- Yaptığımız testlere göre ilgili sistem oyun yönetiminin toplu ceza uygulamaları konusunda bir süredir olumlu sonuçlar vermektedir. Lakin yine de %100 koruma sağladığını söylememiz doğru olmaz. En doğru sonucu yatırım yapmanızı önermediğimiz karakterlerinizle bir süre kendiniz test ederek elde edebilirsiniz.
- İlgili sistemi sorunsuz kullanabilmek için sıfırdan oyun kurulumu yapmanızda fayda görüyoruz.FarmexBot Loader güncellemeyi otomatik indirecektir. Botu ilk defa kullanıyorsanız veya güncellemeyi indirmek için Kullanıcı Paneli ' ni kullanabilirsiniz.
 
Üst Alt